Про Sigcess

Наше гасло: «Створювати прекрасний продукт, піклуватися про здоров'я людства»

Корпорація Sigcess (Шеншимін) - це велика диверсифікована транснаціональна компанія, яка займається розробкою, виробництвом і реалізацією оздоровчої продукції, а також медичних препаратів, косметичних продуктів та апаратури для оздоровлення.

Пропонована нами низька ціна на біологічно активні добавки, препарати, засоби для профілактики і лікування - наслідок продуманої стратегії розвитку. Вся продукція має природне походження та проходять ретельну перевірку якості.

Основна мета корпорації - поділитися з усім світом досягненнями китайської культури оздоровлення!

Головний офiс корпорацii Sigcess розташований на територiї державної бази охорони здоров’я КНР у науково-технiчному парку Шеншимiн. Це найбiльший виробник та постачальник продуктiв здоров’я з усiх підприємств державноi бази охорони здоров’я. Сюди входить центр мiжнародного управлiння, мiжнародний центр электронної комерцiї та вiдповiдаючий мiжнародному стандарту GMP центр розробки, виробництва та дослiдження продукцiї.

Про продукцію Sigcess

Завдяки всім перевагам, які надає державна база охорони здоров'я Китаю, і задіяння наукових потужностей Китайського медичного університету та Шанхайського НДІ фармакології, кожен продукт Sigcess увібрав в себе квінтесенцію традиційної китайської медицини, мудрість багатотисячолітньої культури.

Серія оздоровчих харчових продуктів виробляється з використанням найсучасніших високих технологій виробництва. Продукція виготовляється з натуральних рослинних екстрактів і ефективно зміцнює здоров'я людини в передхворобливому стані. Вона заповнила прогалину, що існувала на світовому ринку продуктів даного виду і, вступивши на ринок, отримала захоплені відгуки багатьох споживачів.

У міру стрімкого глобального розвитку, Корпорація Sigcess, застосовуючи міжнародну стратегію, стратегії диверсифікації та глобального брендингу, розробила і вивела на ринок шість серій продукції. 

Мета Корпорації Sigcess - бути в ряду провідних світових брендів в області здоров'я, стати найвпливовішим глобальним постачальником продуктів здоров'я в Китаї і в усьому світі.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Актуальнi новини

Китайськими лікарями відкритий ключовий фактор виникнення людських хвороб!
26 травня 2021 в 10:20

Чому люди хворіють? Існує безліч причин, що призводять до хвороб: стреси, погана навколишнє середовище та інші, але одна з найважливіших причин - це проблеми оборонної системи нашого організму. У китайській медицині вважа…

 
Чудове вiдкриття викликало пiдйом використання "Дара сили" серед чоловiкiв у всьому свiтi!
21 квітня 2021 в 10:10

Що керуе бажанням та силою чоловiкiв? У чому природа чоловiка? Цi питання постiйно привертають увагу всього людства. За данними Всесвiтньоi органiзацii охорони здоров"я, 1176 фахiвцiв андрологiв по всьому свiту прийшли до…

 

Зв'яжіться з нами!

Sigcess - Найкраще від природи для здоров'я людини!
(основний офіс)

03150, Україна, Київська, Київ, вул. Антоновича, будинок 172
  • +38 (097) 180-28-XX

Статті компанії

Система тривимірного здоров'я

02 лютого 2021 в 11:25
 

За статистикою, 15% людей страждають певними захворюваннями, а 70% перебувають в передхворобливому стані. Більшість з нас поступово втрачає здоров'я, не дивлячись на те, що це спочатку вроджене право кожної людини. Здоров…

 
 

Турбота про печiнку - турбота про життя!

18 серпня 2020 в 10:15
 

Продукт корпорації Sigcess "Гепакомфорт-1" розроблений на основі теорії з давньокитайського медичного трактату "Хуанді Найцзін" та знаменитих рецептів традиційної китайської медицини. Для нього було відібрано найцінніші…

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create