Десятиліттями китайська медицина і китайські ліки викликають підвищений інтерес в усьому світі. А це й не дивно! Адже їх виробництво увібрало в себе все найкраще з прадавньої культури Китаю. І саме про такі препарати піде далі мова...

Представляємо до Вашої уваги Корпорацію Sigcess, яка пропонує на світовий ринок препарати Кордицепс: «Подвійний Ефект», «Новий Рецепт» та «Імператорська Формула».

Оздоровча діяльність Корпорації Sigcess спрямована на роботу, виробництво і реалізацію продуктів високих технологій в області біології.

Що особливого в препаратах Кордицепс?

✓ Кордицепс «Подвійний Ефект» - ефективно бореться зі старінням, оберігає клітини від шкідливого впливу вільних радикалів, запобігає інсульту і старечому недоумству, підвищує життєву силу клітин. Крім того, здійснює двонаправлене регулювання імунної функції, знижує рівень жирів і цукру в крові, знижує кров'яний тиск, бореться з різними пухлинами, гострою лейкемією, стимулює функцію кровотворення, бореться з опроміненням, зменшує втому, підвищує імунітет і опірність хворобам.

✓ Кордицепс «Новий Рецепт» - виготовляється з кордицепса з Цинхай-Тибетського нагір'я за допомогою сучасних технологій дроблення та екстрагування, що в порівнянні з традиційними технологіями дозволяє краще зберегти активні компоненти та усунути домішки зайвих компонентів. Даний препарат Кордицепс містить поживні речовини, необхідні для нирок, і стимулює їх нормальну роботу. Він сприятливо впливає на ендокринну, сечостатеву, центральну нервову та імунну системи, а також на систему мікроциркуляції.

✓ Кордицепс «Імператорська Формула» - це справжній скарб для здоров'я. Основні властивості: живить легені та нирки, зміцнює селезінку та шлунок, розслабляє нерви, заспокоює і покращує сон, підвищує імунітет, стимулює обмін речовин, швидко встановлює сили, енергію, покращує роботу мозку, захищає найважливіші органи, такі як серце, селезінка, легені, нирки.

Ця продукція ефективно зміцнює здоров'я людей у хворобливому стані та посилює функції людського організму: вони заповнили ланку, існуючу в світі продуктів подібного роду.

Корпорація Sigcess застосовує найсучасніші біотехнології для розробки і виробництва високоякісних продуктів здоров'я, які увібрали в себе квінтесенцію п'ятитисячолітньої китайської культури оздоровлення, щоб поставляти продукцію в усі куточки світу (Україна, Росія, Білорусія, Казахстан, Монголія, Китай, Тайвань, Гана та ще в більше 30-ти країн).

Пропагувати ідеологію здоров'я, приносити людям здоров'я та велику радість - це основна ціль, яку перед собою ставить корпорація Sigcess. І це їй вдається цілком!