Найкращий спосіб лікування - вплив на причину захворювання!

Лікування шляхом впливу на причину - основний принцип традиційної китайської медицини. В Україні його успішно втілює корпорація Sigcess-Шеншимін! Препарат Кордицепс, Брандмауер-1, Гепакомфорт-1 та інші - її унікальна пропозиція для вас.

Всесвітня організація охорони здоров'я підрахувала кількість діагнозів захворювань, що існують у світі: близько 10 000. Сучасні інтернет-аптеки мають у своєму розпорядженні більше 50 000 найменувань ліків. Тільки задумайтеся над цими цифрами! Чому ж у нас не додається здоров'я, а кількість хронічних хворих тільки збільшується? Відповідь проста, простіше нікуди: сучасні ліки традиційної західної медицини покликані тільки полегшити стан хворого і врятувати його життя в конкретний момент. Вони ніяк не впливають на причину захворювань і хронічні хвороби. Але вихід все одно є!

Представляємо вашій увазі цілісну систему відновлення здоров'я! Її пропонує найбільший виробник і постачальник цілющої продукції з усіх підприємств державної бази охорони здоров'я КНР. Знайомтеся, це корпорація Sigcess-Шеншимін!

Відповідно до сучасної теорії традиційної китайської медицини існують всього чотири основні причини розвитку будь-якого захворювання. Правильний підхід дозволяє запобігти або усунути їх. Але перш за все, про них треба знати. Отже, про причини:

1) Проникнення в організм людини чужорідних тіл з навколишнього середовища (бактерії, грибкові інфекції, віруси, мікроби, хімічні та/або токсичні речовини промислових підприємств, радіація і будь-яка негативна інформація, що викликає стреси).

Для захисту від усього цього слід застосовувати препарати, які підсилюють імунну функцію організму. Не знаєте таких? Ми знаємо: Брандмауер-1, Гепакомфорт-1, Кордицепс Імператорська формула, Кордицепс Новий рецепт, Кордицепс Подвійний ефект прийдуть вам на допомогу. Живіть імунну систему, піклуйтеся про неї, а вона подбає про вас!

2) Передчасне старіння і атрофування внутрішніх органів.

Для активації пошкоджених клітин внутрішніх органів використовуйте препарат Вічно Юн-1. Для відновлення роботи ендокринної системи жінок - Екстра-Шарм. Для чоловіків - Дар Сили. Для регенерації нервових клітин головного і спинного мозку, периферичної нервової системи - мозкові капсули.

3) Шкідливі осади, що накопичуються в кишечнику і на стінках судин (хвороби - атеросклероз, гіпертонія, інсульт), в крові та лімфі.

Для очищення стінок кишечника застосовується Мейші, для очищення судин, крові та лімфи - Чисте Серце і чай Чотири Сезони. Китайська медицина вважає: якщо людина відновлює прохідність судин і циркуляцію крові, то позбувається 80% діагнозів, які існують у всьому світі. Залишається тільки відновити пошкоджені органи і зміцнити імунну систему.

4) Травми.

І цій причині можна легко запобігти. На тлі прийому продукції Sigcess кістки зростаються швидше і їх щільність підвищується. Все, завдяки негормональним препаратам Дар Сили і Екстра-Шарм, що регулюють роботу ендокринної системи (механізм засвоєння кальцію, побудова кісткового матриксу регулюються у чоловіків тестостероном, а у жінок естрогеном). Прийом Кордицепсу, в свою чергу, сприяє загоєнню ран і розсмоктуванню гематом.

Будь-який діагноз, що ставлять сьогодні фахівці традиційної західної медицини, є результатом якої-небудь з названих вище причин. Найчастіше не однієї, а відразу декількох. Знімаючи симптоми свого захворювання традиційними лікарськими засобами, ви просто відкладаєте вирішення проблеми, витрачаєте гроші й скорочуєте тривалість свого життя. Впливаючи ж на причину захворювання, ви позбавляєте себе і свою сім'ю від страждань, заощаджуєте час та гроші. Найголовніше, ви продовжуєте життя!

Продукція Sigcess представлена в Україні невеликим асортиментом - всього 12 препаратів. Але повірте, цього вам вистачить цілком. Адже вони впливають на причину захворювання, відповідно зцілюють весь організм.

Ці продукти не ліки - вони кращі, ніж ліки!

Корпорація Sigcess належить Китаю і одночасно всьому світу. Вона призначена кожному, хто цінує здоров'я! Вона - джерело життя, ваш ангел-охоронець!

Купуйте чудову продукцію (китайський препарат Кордицепс, Гепакомфорт-1 та інші засоби) на сайті www.sigcess.ub.ua, щоб зробити своє життя ще прекраснішим!