Майтаке
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 21645794
 
Способи оплати: Безготiвковий, Післяплатою
Способи доставки: Нова Пошта, Укрпошта

Опис Майтаке

Майтаке (Grifola frondosa) - Цар грибів

Майтаке має цілющу дію при таких проблемах як: цукровий діабет, ожиріння, хронічний гепатит, гіпертонія і синдром хронічної втоми, бактеріальна і вірусна інфекція. Він так само допомагає організму справлятися зі стресами. Зусилля вчених фармакологів і мікологів не пройшли даром. Крім яскраво вираженого протипухлинного ефекту були відкриті і інші його цілющі властивості. Зокрема незамінний при таких хворобах як атеросклероз, цукровий діабет, гепатит В і С, артеріальна гіпертензія.

Американським Національним Інститутом Раку була підтверджена висока антивірусна активність гриба Майтаке. А за рахунок нормалізації гормональних і обмінних процесів гриб допомагає знижувати вагу і тому препарат з Майтаке увійшов до складу відомої японської системи схуднення «Ямакіро». А цією системою користуються з великим успіхом жінки різного віку.

Лікувальна дія гриба Майтаке (Мейтаке) обумовлено в основному тим, що він містить велику кількість цінних полісахаридів: бета-1,6-гліканов. Експериментами встановлено, що завдяки цим речовинам ракові клітини припиняють своє зростання, і немають можливості формувати нові пухлини. А так же вони руйнують вірус імунодефіциту людини (ВІЛ), за рахунок стимуляції активності захисних клітин організму таких як: Т-лімфоцити і CD4 клітини.

Крім того дослідження показали, що в Майтаке містяться 2 найважливіших полісахаридів:

D-фракція, з грибів Майтаке, що складається з В-1,3 глюканiв, пов'язаних з В-1,6 глікозидами або В-1,6-пов'язаних глюканов з В-1,3 гілками глікозидів і має молекулярну вагу близько -1 х 106 Дальтон. Саме D-фракція гриба Майтаке має яскраво виражений протипухлинний ефект. За рахунок чого в організмі підвищується вироблення інтерлейкіну, за рахунок чого збільшується цитотоксическая активність клітин макрофагів. В результаті досліджень з'ясували, що D-фракція надає посереднє вплив на пухлину шляхом активізації імунних захисників (макрофагів, натуральних клітин-кілерів, ЦТЛ і інших), а вони в свою чергу будуть активно придушувати різні пухлинні клітини, потенцированием клітин лимфокинов.
Х-фракція, стійко нормалізує рівень цукру в крові, балансує чутливість клітин підшлункової залози до вироблення інсуліну, що дуже важливо при лікуванні цукрового діабету.

Після численних досліджень і експериментів досліджуючи Майтаке, вчені виділили 4 механізму допомагають організму протистояти раку.

1. Комплексний захист здорових клітин
2. Запобігання метастазування раку
3. Уповільнення або зупинка росту пухлин
4. Зменшує побічні ефекти при хіміотерапії і підсилює її дію.

Майтаке і боротьба з онкологією.

Антиметастатичну дію гриба Майтаке показали дослідження. Після прийому препарату на основі екстракту гриба виявилося, що ракові клітини були знищені клітинами імунної системи пацієнта. Механізм дії спрямований на гальмування розвитку перш за все кровоносної системи в пухлини, що в свою чергу припиняє подачу живлення і кисню до клітини, крім того Майтаке, як і інші лікувальні гриби виділяє Фактор некрозу Пухлини - альфа (ФНП-a), а це призводить до її всихання, регресу.

Апоптоз ракових клітин.

Апоптоз - це запрограмована смерть клітини. Вміщені в грибі Майтаке речовини, змінюють генетичний код ракових клітин, що призводить до апоптозу з подальшим руйнуванням онко-клітин. І дуже важливо відзначити, що сусідні здорові клітини залишаються неушкодженими, на відміну від застосування хіміотерапії.
100% розчинний у воді екстракт гриба Майтаке, спільно з прийомом вітаміну С добре засвоюваний і він значно посилює дію протипухлинного бета-глюкан гриба.

Доброякісні пухлини.

Поліпи, папіломи, кісти, міоми, аденоми і інші доброякісні пухлини так само лікуються екстрактом гриба Майтаке, а механізм дії точно такий же як і при терапії злоякісних пухлин.
Порушення ендокринної системи, функцій щитовидної залози і надниркових залоз, важко протікає клімакс, мастопатія та дисфункції яєчників, при патологіях екстракт надає регулюючу і нормалізує вплив і насичує організм позитивної енергії.

Діабет і Майтаке.

Основними речовинами, які здатні відновлювати сприйнятливість рецепторів клітин до інсуліну в грибі Майтаке є фосфоліпіди, які керують рівнем цукру в крові і захищають судини від "поганого холестерину" Рівень цукру знижується і в крові і в сечі до норми. Майтаке допомагає забезпечити переробку вуглеводів і збалансувати чутливість клітин організму до інсуліну. Ці дослідження були підтверджені ще в 1994 році.

Майтаке і Гіпертонія.

У грибі Майтаке (Мейтаке) був знайдений b-1,6-1,3-D глюкан, який впливає на зниження рівня холестерину плазми крові. Крім цього він здатний зв'язувати ліпопротеїди низької щільності, які містять велику кількість холестерину, Саме холестерин проникаючи в стінку судини окислюється і надає шкідливу дію на посудину з його запаленням і подальшим склерозированием, в результаті якого і утворюються атеросклеротичні бляшки.

В результаті проведених клінічних досліджень і експериментів було точно встановлено, що екстракт Майтаке знижує високий артеріальний тиск у гіпертоніків.

Майтаке і боротьба з Гепатитом.

Противірусну дію, екстракту гриба Майтаке застосовується широко в терапії гепатитів В і С та здійснює захист печінки від великої кількості вірусів, багато з яких просто гинуть. Екстракт дозволяє нормалізувати виробництво ферментів печінкою і усуває запалення печінкової тканини. А нормалізація підвищених рівнів трансмінази, білірубіну і синтезу жовчних кислот відбувається за рахунок глюканів. Майтаке вступає в боротьбу з цирозом. Він так само ефективно використовується і в комплексній терапії вірусних гепатитів.
Майтаке і Інфекційні захворювання.

Майтаке застосовують при вірусних та інфекційних захворюваннях:

гепатит, віспа, вітрянка, грип, респіраторні інфекції, поліомієліт, оперізуючий лишай, герпес, геморагічна лихоманка Ебола і ВІЛ;
бактеріальних захворюваннях таких як лістеріоз, кокковая флора, туберкульоз, мікоплазмоз, ешеріхиоз та інші;
грибкових ураженнях (кандидози та ін.);
захворюваннях, викликані найпростішими - це малярія, протозойні інфекції та ін.

Дослiдження Майтаке.

Доведено, що гриб Майтаке захищає здорові клітини від малігнізації, тобто перетворення нормальних клітин в ракові. Досвід над мишами показав приголомшливі результати. Двадцяти мишам ввели сильний канцероген 3-MCA (methylcholanthrene). Після введення Майтаке з D-фракцією одній групі з 10 мишей з'явилися такі результати. Через тридцять днів у приймаючих Майтаке рак був поставлений тільки у 30,7%, а у тих хто не приймав Майтаке - 93,2%. Перша група продовжувала приймати Майтаке після чого відбулася повна зупинка росту пухлини і подальша загибель ракової клітини.

Спосіб застосування та дозування: 3 рази на день по 1-2 капсули за 30 хвилин до їжі; приймати протягом 2-3 місяців.

Склад: 100% екстракт з тіла гриба майтаке без будь-яких добавок, вміст полісахаридів більше 40%.

Форма випуску: 90 капсул в упаковцi.

 

 

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Актуальнi новини

Китайськими лікарями відкритий ключовий фактор виникнення людських хвороб!
26 травня 2021 в 10:20

Чому люди хворіють? Існує безліч причин, що призводять до хвороб: стреси, погана навколишнє середовище та інші, але одна з найважливіших причин - це проблеми оборонної системи нашого організму. У китайській медицині вважа…

 
Чудове вiдкриття викликало пiдйом використання "Дара сили" серед чоловiкiв у всьому свiтi!
21 квітня 2021 в 10:10

Що керуе бажанням та силою чоловiкiв? У чому природа чоловiка? Цi питання постiйно привертають увагу всього людства. За данними Всесвiтньоi органiзацii охорони здоров"я, 1176 фахiвцiв андрологiв по всьому свiту прийшли до…

 

Зв'яжіться з нами!

Sigcess - Найкраще від природи для здоров'я людини!
(основний офіс)

03150, Україна, Київська, Київ, вул. Антоновича, будинок 172
  • +38 (097) 180-28-XX

Статті компанії

Система тривимірного здоров'я

02 лютого 2021 в 11:25
 

За статистикою, 15% людей страждають певними захворюваннями, а 70% перебувають в передхворобливому стані. Більшість з нас поступово втрачає здоров'я, не дивлячись на те, що це спочатку вроджене право кожної людини. Здоров…

 
 

Турбота про печiнку - турбота про життя!

18 серпня 2020 в 10:15
 

Продукт корпорації Sigcess "Гепакомфорт-1" розроблений на основі теорії з давньокитайського медичного трактату "Хуанді Найцзін" та знаменитих рецептів традиційної китайської медицини. Для нього було відібрано найцінніші…

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create