Aгарік бразильський

Aгарік бразильський
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 21645865
 
Способи оплати: Безготiвковий, Післяплатою
Способи доставки: Нова Пошта, Укрпошта

Опис Aгарік бразильський

Гриб агарік бразильський в даний час набув особливої популярності в медичній практиці багатьох країн світу завдяки своєму унікальному складу. Ця сенсаційна рослина визнана вченими унікальною та ефективною в онкологічній практиці, оскільки в його складі містяться цінні полісахариди - бета-глюкан. Останні надають відчутний протипухлинний ефект, стимулюють імунну систему організму для боротьби зі зростанням ракових клітин.

У складі гриба агарика бразильського знайдені молекули полісахаридів (бета-глюкан, альфа-глюкан, Д-глюкан, нуклеїнові кислоти, ксілоглюкани, пептідоглюкани), велика кількість ергостеролу, протипухлинних ліпідів, лінолінову, олеїнову, пальмітинову і пальмітолеінову кислоти, натрієвий піроглютамат, цукри, бета-каротин, піроглютамінова амінокислота. Серед всіх тестованих грибів агарік містить найбільшу кількість бета-глюкану - протипухлинного полісахариду.

В ході лабораторних досліджень, проведених на хворих на лейкемію гризунах, китайськими вченими доведено, що гриб агарік бразильський здатний активізувати імунну систему. Завдяки наявності полісахаридів (бета-глюканов) в складі, екстракт агарика ефективний при різних запальних процесах і новоутвореннях.

Китайськими вченими Національного Центру Наукових Досліджень вивчалася дія екстракту гриба агарика бразильського на щурів, які страждають ожирінням. В результаті щури, яких утримували на дієті і додавали в їх раціон екстракт гриба бразильського не набирали вагу і худнули.

Згідно з дослідженнями Департаменту китайської медицини, лікарські препарати бразильського гриба, зокрема екстракт агарика, благотворно впливає на стан печінки. Зокрема, у пацієнтів, які страждають на гепатит В, значно поліпшуеться функція печінки. Довголанцюгові вуглеводи, що знаходяться в клітинах грибів - це бета-глюкан, представлений у вигляді комплексу - хітин-глюкана. Цей компонент термостійкий, тобто, кип'ятіння гриба не руйнує його молекулу. Хітин-глюкан агарика бразильського активізують ріст захисних клітин, тим самим сприяючи руйнуванню і виведенню важких металів і токсинів після хіміотерапії.

Піроглютаміновая амінокислота гриба агарика блокує кровоносну систему пухлини. Згідно з дослідженнями Департаменту гастроентерологічної хірургії в Ullevaal University Hospital в Осло (Норвегія), лікувальний гриб агарік бразильський, здатний активно боротися з деякими видами інфекцій, уповільнює процеси старіння організму. Цілюще гриб агарік бразильський названий «одним з найперспективніших грибів для терапії онкологічних захворювань» на одному з наукових конгресів в Нью-Йорку.

Агарік бразильський використовують при лікуванні хронічних захворювань кишечника, шлунка, нирок і сечостатевої системи, також при захворюваннях лімфи і крові. Допомагає гриб і при аутоімунних захворюваннях: системний червоний вовчак, поліартриті, склеродермії, розсіяному склерозі, енцефалопатії та епілепсії. Особливо цінується агарік в онкології. Його застосовують з терапевтичною метою в гінекологічній практиці: при поліпах, ендометріозі, міомі, фіброміомі, запаленні придатків, при різних статеві інфекції, а також грибкових захворюваннях (мікозах, кандидозі), які часто є досить частими ускладненнями хіміо-, або променевої терапії.

Спосіб застосування та дозування: 3 рази на день по 1-2 капсули за 30 хвилин до їжі; приймати протягом 2-3 місяців.

Склад: 100% екстракт з тіла гриба агарiк без будь-яких добавок, вміст полісахаридів більше 40%.

Форма випуску: 90 капсул в упаковцi.

 

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Актуальнi новини

Китайськими лікарями відкритий ключовий фактор виникнення людських хвороб!
26 травня 2021 в 10:20

Чому люди хворіють? Існує безліч причин, що призводять до хвороб: стреси, погана навколишнє середовище та інші, але одна з найважливіших причин - це проблеми оборонної системи нашого організму. У китайській медицині вважа…

 
Чудове вiдкриття викликало пiдйом використання "Дара сили" серед чоловiкiв у всьому свiтi!
21 квітня 2021 в 10:10

Що керуе бажанням та силою чоловiкiв? У чому природа чоловiка? Цi питання постiйно привертають увагу всього людства. За данними Всесвiтньоi органiзацii охорони здоров"я, 1176 фахiвцiв андрологiв по всьому свiту прийшли до…

 

Зв'яжіться з нами!

Sigcess - Найкраще від природи для здоров'я людини!
(основний офіс)

03150, Україна, Київська, Київ, вул. Антоновича, будинок 172
  • +38 (097) 180-28-XX

Статті компанії

Система тривимірного здоров'я

02 лютого 2021 в 11:25
 

За статистикою, 15% людей страждають певними захворюваннями, а 70% перебувають в передхворобливому стані. Більшість з нас поступово втрачає здоров'я, не дивлячись на те, що це спочатку вроджене право кожної людини. Здоров…

 
 

Турбота про печiнку - турбота про життя!

18 серпня 2020 в 10:15
 

Продукт корпорації Sigcess "Гепакомфорт-1" розроблений на основі теорії з давньокитайського медичного трактату "Хуанді Найцзін" та знаменитих рецептів традиційної китайської медицини. Для нього було відібрано найцінніші…

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create