Мака + Устриця
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 22330889
 
Способи оплати: Безготiвковий, Післяплатою
Способи доставки: Нова Пошта, Укрпошта

Опис Мака + Устриця

Рослина мака, яка також відома в колах вчених під назвою Lepidium meyenii, нерідко називають перуанським женьшенем. Це пов'язано з тим, що воно росте переважно в горах на висоті не менше 4000 метрів над рівнем моря.

По суті, мака - це овоч, який відноситься до сімейства крижових і є родичем цвітної капусти, броколі та інших рослин подібного роду. При цьому у рослини є власна історія кулінарного і лікарського застосування народами, що проживають на території Перу.

 Збільшує лібідо

Серед дорослого населення зниження рівня статевого потягу є цілком природним процесом. Тому інтерес у данній категорії осіб до трав, здатних підвищувати лібідо, дуже великий.

Протягом декількох років добавки перуанської маки рекламувалися як засоб для збільшення сексуального потягу. Більш того, даний результат був підтверджений науковими дослідженнями. Так, аналіз експериментів, що проводяться в 2010-му році, показав, що даний продукт здатний підвищити лібідо, але тільки після проходження повного курсу тривалістю 6 тижнів.

 Підвищує рівень фертильності

Коли питання стосується здатності чоловічого організму продовжувати рід, звертають увагу на якість і кількість сперми. За деякими відомостями, порошок з кореня маки здатний позитивно впливати на ці параметри.

Проведений в недавньому часі аналіз п'яти досліджень показав, що мака може поліпшити якість сперми не тільки у безплідних, а й у абсолютно здорових чоловіків. Подібного результату вченим вдалося досягти за рахунок включення в раціон чоловіків порошку, який вони брали протягом 4-х тижднiв. Після завершення експерименту, крім поліпшення якості сперми, було помічено і збільшення її кількості.

 Полегшує симптоми менопаузи

Менопауза - це період у житті кожної жінки, після якого назавжди припиняються менструальні цикли. Цей процес пов'язаний зі зниженням рівня естрогену, яке тягне за собою ряд неприємних симптомів. У цей період можуть спостерігатися різкі перепади настрою, зміна температури тіла, виникнення відчуття сухості в піхві і підвищена дратівливість.

 Покращує настрій

Кілька досліджень показали, що мака може поліпшити ваш настрій. Це пов'язано з тим, що даний продукт містить флавоноїди, які можуть нормалізувати психологічний стан.

Аналіз 4-х різних досліджень показав, що порошок кореня перуанської маки допомагає полегшити деякі симптоми менопаузи, такі як порушення сну і підвищення температури тіла. При цьому дослідження на тваринах показали, що даний продукт також здатний знизити швидкість втрати кісткової маси і знизити ризик розвитку остеопорозу в цей період.

 Підвищує вироблення енергії

Професійні бодібілдери і спортсмени нерідко включають в свій раціон порошок маки. Це пов'язано з тим, що даний продукт позитивно впливає на вироблення додаткової кількості енергії, що дозволяє збільшити тривалість тренувань і, як наслідок, м'язові обсяги.

Крім цього, одне з досліджень, в якому брали участь професійні велосипедисти, показало, що прийом маки дозволив їм пройти 40-кілометрову дистанцію за менший проміжок часу. Це підтвердило, що даний продукт крім витривалості впливає на силові показники спортсменів.

 Підвищує розумові здібності

Регулярний прийом перуанської маки може поліпшити роботу мозку. Протягом багатьох років корінь рослини використовувався для підвищення успішності дітей в школах Перу.

В рамках досліджень було виявлено, що включення в раціон кореня маки дозволяє поліпшити пам'ять і прискорити процес навчання щурів з порушенням роботи мозку. При цьому більш високі результати продемонструвала чорна мака.

 Знижує розмір простати

Передміхурова залоза, яка також відома як простата, є виключно у чоловіків. Її збільшення, відоме як доброякісна гіперплазія передміхурової залози, частіше зустрічається в літньому віці. Подібне порушення здатне викликати проблеми з сечовипусканням, так як ця залоза оточує трубку, через яку протікає сеча.

Дослідження на гризунах показали, що вживання червоного маки може зменшити розмір простати. За заявою вчених, маку забезпечує такий ефект за рахунок високого вмісту глюкозинолатів, потрапляння в організм яких також може знижувати ризик розвитку раку простати.

Захищає від раку

Глюкозинолати маки активують ферменти, що знешкоджують канцерогени, у тому числі канцерогени тютюнового диму; пригнічують фактори росту пухлин, запобігають утворенню нових судин у пухлинах; гальмують поділ та викликають апоптоз пухлинних клітин; мають антиоксидантну дію. В організмі здорової людини глюкозинолати працюють як фільтр, який затримує будь-які канцерогени, що проникають разом з фабричними продуктами харчування або входять до складу багатьох лікарських препаратів.

Використання добавки кореня маки може позитивно відбитися на стані здоров'я. Цей продукт може підвищити життеву силу та сексуальний потяг, поліпшити настрій та фертильність.

 Устриці - потужний афродизіак і ліки від хвороб.

Відомо, що знаменитий герой-коханець Казанова щодня снідав устрицями. Численні дослідження показують, що ці морепродукти містять велику кількість амінокислот, які сприяють виробленню статевих гормонів і підвищення лібідо. Крім того, устриці зміцнюють імунну систему, очищають шкіру і зміцнюють кістки.

 Состав: Порошок Кореня Маки, Поршок Устрицi.

 Форма випуску: 100 жувальних таблеток по 1000мг в упаковцi.

 Рекомендоване застосування: по 1 таблетцi 2-3 рази на добу.

 

 

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Актуальнi новини

Китайськими лікарями відкритий ключовий фактор виникнення людських хвороб!
26 травня 2021 в 10:20

Чому люди хворіють? Існує безліч причин, що призводять до хвороб: стреси, погана навколишнє середовище та інші, але одна з найважливіших причин - це проблеми оборонної системи нашого організму. У китайській медицині вважа…

 
Чудове вiдкриття викликало пiдйом використання "Дара сили" серед чоловiкiв у всьому свiтi!
21 квітня 2021 в 10:10

Що керуе бажанням та силою чоловiкiв? У чому природа чоловiка? Цi питання постiйно привертають увагу всього людства. За данними Всесвiтньоi органiзацii охорони здоров"я, 1176 фахiвцiв андрологiв по всьому свiту прийшли до…

 

Зв'яжіться з нами!

Sigcess - Найкраще від природи для здоров'я людини!
(основний офіс)

03150, Україна, Київська, Київ, вул. Антоновича, будинок 172
  • +38 (097) 180-28-XX

Статті компанії

Система тривимірного здоров'я

02 лютого 2021 в 11:25
 

За статистикою, 15% людей страждають певними захворюваннями, а 70% перебувають в передхворобливому стані. Більшість з нас поступово втрачає здоров'я, не дивлячись на те, що це спочатку вроджене право кожної людини. Здоров…

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create