Трибулус Террестрiс
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 22692819
 
Способи оплати: Безготiвковий, Післяплатою
Способи доставки: Нова Пошта, Укрпошта

Опис Трибулус Террестрiс

Якірці сланкі (лат. Tríbulus terréstris) - однорічна трав'яниста рослина, що виростає в помірному і тропічному кліматі в Південній Європі, Південній Азії, в Африці, Північній Америці і північній Австралії; вид роду Якірці сімейства Парнолистакових.

Видiленi з якiрцiв стероїднi глікозиди під назвою Трібуспоніни мають виражену антисклеротичну дію, їх застосовують в медицині при атеросклерозі, що поєднується з гіпертонією і стенокардією.

У народній медицині, якірці сланкі застосовують сотні років, для лікування всіх видів нервових захворювань, для розчинення каменів в нирках, як сечогінний препарат, при коліках і болях у попереку, вушних захворюваннях, як протиотруту з вином, а також для посилення і зміцнення потенції. 

В Азербайджані різні органи рослини, в більшості випадків надземна частина, цілком вживаються проти гонореї, проти хвороб очей, при ревматичних болях, хворобах нирок, як зовнішній засіб і для косметичних цілей.

На Кавказі вживається при гонореї, проносі, очних і горлових запаленнях.

У народній медицині Болгарії рослина використовується для лікування імпотенції.

У народній медицині Ірану, якірці сланкі застосовують для позбавлення від каменів в нирках, як сечогінний, проносний, для припарок, проти сифілісу.

У Непалі місцевими травниками, у вигляді відвару всередину, при інфекціях сечостатевого тракту.

В індійській медицині відвар якорцев використовують при болях у нижній частині спини, радикуліті, запаленні органів малого таза і крижів, сухому кашлі і розладах дихання. Для стимуляції виділення шлункового соку, лікування сечокам'яної хвороби, хвороб серця. У Аюрведi, для лікування імпотенції, венеричних захворювань, а також сексуальної слабкості. У медицині Унані, якірці використовуються як сечогінний, м'яке проносне і загальнозміцнюючий засіб.

У традиційній китайській медицині, плоди якорцев використовувалися для лікування очей, набряків, здуття живота, патологічних болів і сексуальної дисфункції. Якірці описуються як дуже цінне лікарський засіб в Shern-Nong фармакопеї (найстаріша відома фармакологічна робота в Китаї) для відновлення пригнобленої печінки, лікування ущільнень у грудях, маститу, метеоризму, гострого кон'юнктивіту, головного болю і вітіліго. У Китаї різні частини цієї рослини використовують для лікування різних захворювань. Так листя якiрцiв, застосовують при блювоті, діареї, закладеності носа, нежиті, свербіння шкіри, корості, фурункулах. Квітки при вітіліго. Плоди при головному болю, запамороченнях, болях в грудях, аменореї, вітіліго, при різних захворюваннях печінки, кропивниці, екземі.

Лікування сексуальної дисфункції

У дослідженні, проведеному в Єгипті в 2015 році в групі чоловіків старшої вікової групи, які страждають віковим андрогенним дефіцитом, застосування екстракту якірці сланких три рази в день по 250 мг протягом трьох місяців показало статистично значущу різницю в збільшенні рівня тестостерону (загального і вільного).

Рандомізоване, подвійне, сліпе, плацебо-контрольоване дослідження, проведене в 2012 році, показало, що у чоловіків з низькою чисельністю сперматозоїдів, вживання 6 гр екстракту кореня якорцев в день протягом двох місяців призвело до поліпшення сексуального здоров'я на 49,38%, по порівняно з плацебо (27,80%). У цьому дослідженні була відзначена тенденція до підвищення рівня тестостерону до 16,3%, проте ці дані не були визнані статистично значущими. У цьому дослідженні були відзначені також поліпшення ерекції (6,03%), зниження ригідності статевого члена (9,41%), зменшення передчасної еякуляції (6,12%) і зменшення симптомів відсутності оргазму (9,76%).

Дослідження проведене в Ірані в 2016 році, в лабораторних умовах, на людських сперматозоїдах показало поліпшення різних параметрів чоловічої сперми, таких як рухливість, криволінійна швидкість, життєздатність.

Інше дослідження проведене в Бразилії в 2016 році, на 65 чоловіках, показало значне збільшення якості сперми, особливо збільшення концентрації і рухливості.

Дослідження, проведене в 2014 році в Бразилії, в якому екстракт якірці сланких застосовувався в дозах 250 мг три рази на день протягом трьох місяців для лікування сексуальної дисфункції у жінок, виявило ефективність і безпеку якорцев для лікування цього виду розладів.

Рандомізоване, подвійне, сліпе, плацебо-контрольоване дослідження, проведене в 2014 році, підтвердило високу ефективність застосування якірці сланких для лікування сексуальної дисфункції у жінок.

Дослідження проведене в 2016 році, показало ефективність застосування якірці сланких, в лікуванні сексуальних проблем у жінок, в період менопаузи.

Зниження рівня холестерину

Кілька наукових досліджень підтвердили ефективність застосування якірці сланких для зниження рівня холестерину.

Рівень холестерину знижується в основному за рахунок зниження ЛПНЩ, без помітного збитку на ЛПВЩ.

Зниження тиску

Дослідження, проведене в Індії в групі хворих на гіпертонію, після чотиритижневого застосування екстракту плодів якорцев відзначило зниження систолічного артеріального тиску (9,6-10,7%), а також діастолічного артеріального тиску (7,4-8,1%). Було виявлено також зниження холестерину (9,49-10,23%). Були відзначені також зниження головного болю, запаморочення, безсоння, зниження серцебиття, підвищення діурезу. 

Лікування ІХС

У 1990 році, в Китаї, було проведено дослідження на 406 хворих на ІХС, з симптомами стенокардії, яким давали препарат якірці сланких, і 67 хворих з групи контролю, яким давали відомий китайський препарат Юйфен Нінсінь Пянь, для розрідження крові і лікування ІХС. У групі якірці сланких, ремісія стенокардії становила 82,3%, в групі препарату Юйфен Нінсінь Пянь ремісія склала 67,2% Було відзначено також поліпшення результатів ЕКГ в порівнянні з групою контролю.

Зниження рівня цукру в крові

У 2016 році, вчені з Ірану, вирішили перевірити ефективність застосування якірці сланких, як способу лікування діабету застосовуваного в народі. Етанольний екстракт якорцев, який вони використовували, показав високу ефективність в зниженні рівня глюкози, в порівнянні з плацебо у жінок хворих на діабет 2 типу. Механізм зниження цукру по всій видимості пов'язаний з пригніченням активності а-глюкозидази в тонкому кишечнику. Так само був знайдений легкий інгібуючий альфа-амілазу ефект, що не залежить від дози, що говорить про ефективність застосування з дуже маленькими дозуванням.

Якірці сланкі, мають ингибирующими липазу властивостями, що може бути корисним для зниження ваги, за рахунок спалювання жиру у хворих на діабет.

У пробірці були знайдені так само, властивості якірці сланких, що знижують гликирование білків. Що важливо для лікування діабету.

Пiдвищення тестостерону

Одне з досліджень на приматах і щурах показало, що застосування Трибулус підвищує рівень дигідротестостерону, дегідроепіандростерона і тестостерону. Швидше за все, подібний ефект був досягнутий завдяки наявностi протодіосціна.

Дослідження 2011 року, проведене в Університеті Сінгапуру, показало, що 8-тижневе введення екстракту якорцев приматам, кроликам і щурам (як нормальним, так і кастрованим) приводило до статистично значимого зростання андрогенів. У приматів зростання тестостерону (52%), дигидротестостерона (31%) і дегідроепіандростерон-сульфату (29%) в дозі 7,5 мг / кг були статистично значущими. У кроликів як тестостерон, так і дигідротестостерон були збільшені в порівнянні з контролем, однак, тільки збільшення дигидротестостерона (на 30% і 32% на 5 і 10 мг / кг) були статистично значущими. У кастрованих щурів підвищення рівня тестостерону склало 25%, що було статистично значущим.

Дослідження тієї ж групи вчених в 2003 році показало, що 8-тижневе введення екстракту щурам призводило до зростання маси останніх (до 23% при дозі 5 мг екстракту якорцев на кілограм власної ваги тварини) і поліпшення сексуальних параметрів.

Індійське дослідження 2008 року показало підвищення концентрації тестостерону в крові щурів, які отримували екстракт якiрцiв, а також поліпшення у них сексуальної функції; те ж саме було продемонстровано в іншому індійському дослідженні 2012 року, проведеному на сексуально малоактивних щурах. 

У різних дослідженнях на тваринах, були знайдені знеболюючі, спазмолітичні, цукрознижувальні, антидепресивні, антигіпертензивні,а також що знижують рівні тригліцеридів і холестерину збільшують вміст супероксиддисмутази в крові, нейропротекторні і гепатопротекторні властивості якірців сланких.

Форма випуску: 60 капсул по 600мг, зміст сапонінів 90%.

Рекомендації щодо застосування: по 1 капсулі 2 рази на день після їди.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Актуальнi новини

Китайськими лікарями відкритий ключовий фактор виникнення людських хвороб!
26 травня 2021 в 10:20

Чому люди хворіють? Існує безліч причин, що призводять до хвороб: стреси, погана навколишнє середовище та інші, але одна з найважливіших причин - це проблеми оборонної системи нашого організму. У китайській медицині вважа…

 
Чудове вiдкриття викликало пiдйом використання "Дара сили" серед чоловiкiв у всьому свiтi!
21 квітня 2021 в 10:10

Що керуе бажанням та силою чоловiкiв? У чому природа чоловiка? Цi питання постiйно привертають увагу всього людства. За данними Всесвiтньоi органiзацii охорони здоров"я, 1176 фахiвцiв андрологiв по всьому свiту прийшли до…

 

Зв'яжіться з нами!

Sigcess - Найкраще від природи для здоров'я людини!
(основний офіс)

03150, Україна, Київська, Київ, вул. Антоновича, будинок 172
  • +38 (097) 180-28-XX

Статті компанії

Система тривимірного здоров'я

02 лютого 2021 в 11:25
 

За статистикою, 15% людей страждають певними захворюваннями, а 70% перебувають в передхворобливому стані. Більшість з нас поступово втрачає здоров'я, не дивлячись на те, що це спочатку вроджене право кожної людини. Здоров…

 
 

Турбота про печiнку - турбота про життя!

18 серпня 2020 в 10:15
 

Продукт корпорації Sigcess "Гепакомфорт-1" розроблений на основі теорії з давньокитайського медичного трактату "Хуанді Найцзін" та знаменитих рецептів традиційної китайської медицини. Для нього було відібрано найцінніші…

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create