Китайськими лікарями відкритий ключовий фактор виникнення людських хвороб!

Китайськими лікарями відкритий ключовий фактор виникнення людських хвороб!

Чому люди хворіють? Існує безліч причин, що призводять до хвороб: стреси, погана навколишнє середовище та інші, але одна з найважливіших причин - це проблеми оборонної системи нашого організму.

У китайській медицині вважається, що 80% захворювань пов'язані зі слабким імунітетом. Протягом всього нашого життя необхідно підтримувати фізіологічні функції організму, в тому числі функції імунної системи, щоб уникнути проникнення хвороботворних мікробів і вірусів, а якщо раптом настане захворювання - благополучно відновити здоров'я.

Імунна система захищає організм на двох рівнях: по-перше, вона запобігає проникненню в організм патогенних бактерій, а по-друге, веде внутрішню боротьбу з причинами хвороби. Якщо наш організм надійно захищений цієї "оборонної системою" і нормально функціонує зсередини - це здоровий організм.

Проникнення в організм патогенних бактерій заважає нормальному розвитку органів. А людина постійно, кожну хвилину стикається з такими бактеріями. Говорячи про забруднення навколишнього середовища, ми повинні розуміти, що всередині нашого організму також відбувається забруднення. Чому ж деякі люди хворіють, а деякі ні? Це залежить від нашої "оборонної системи".

У людини у віці 3 місяців з'являється набутий імунітет, до 10 років він досягає піку розвитку, а після 30 років починає поступово знижуватися. До 60 років залишається лише 30-50% того імунітету, який ми мали в молодості. Ми постійно стикаємося з різними бактеріями і вірусами, тому підвищення імунітету - це природне завдання, і займатися цим треба постійно, протягом усього життя.

Теорія китайської медицини розкриває нам, що здоров'я людини залежить від хорошого середовища, створеної в організмі, а саме слаболужній середовища. Якщо в організмі створене таке середовище, патогенні бактерії потрапляючи в нього не здатні вижити.

За статистикою ВООЗ, щорічно по всьому світу у 10 млн. Чоловік виникають пухлини, і 6-7 млн. Помирають від онкологічних захворювань. Насправді, у будь-якої людини може з'явитися пухлина: в клітинах нашого організму постійно відбувається обмін. Якщо в організмі є "неповноцінні" клітини, з'являється безліч "кандидатів" на їх заміщення. Якщо таких "кандидатів" занадто багато, тканина може почати розростатися, клітини змінюються і утворюється пухлина. Крім того з неякісною їжею, алкоголем і при курінні в наш організм надходять канцерогенні речовини, які викликають зміни в ДНК, нормальні клітини починають стрімко розмножуватися і перетворюються в пухлини, що складаються з мільярдів клітин.

Тому, якщо знижується імунітет, організм не здатний розпізнати ці змінені клітини і боротися з ними. У китайській медицині говорять, що головні ліки проти раку - це імунітет. Ось чому таким важливим для нашого здоров'я цей надійний захисник, Брандмауер - імунітет! Продукти Sigcess розробленi для пiдтримки нашого iмунiтету в оптимальному станi, не залежно вiд нашого вiку та пори року.

 

 

Замовити препарати для профiлактики iнфекцiйних захворювань Ви можете саме зараз натиснув на це посилання. Почнiть профiлактику грипу невагаючись. У здоровя немае часу зачекати.

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Актуальнi новини

Китайськими лікарями відкритий ключовий фактор виникнення людських хвороб!
26 травня 2021 в 10:20

Чому люди хворіють? Існує безліч причин, що призводять до хвороб: стреси, погана навколишнє середовище та інші, але одна з найважливіших причин - це проблеми оборонної системи нашого організму. У китайській медицині вважа…

 
Чудове вiдкриття викликало пiдйом використання "Дара сили" серед чоловiкiв у всьому свiтi!
21 квітня 2021 в 10:10

Що керуе бажанням та силою чоловiкiв? У чому природа чоловiка? Цi питання постiйно привертають увагу всього людства. За данними Всесвiтньоi органiзацii охорони здоров"я, 1176 фахiвцiв андрологiв по всьому свiту прийшли до…

 

Зв'яжіться з нами!

Sigcess - Найкраще від природи для здоров'я людини!
(основний офіс)

03150, Україна, Київська, Київ, вул. Антоновича, будинок 172
  • +38 (097) 180-28-XX

Статті компанії

Система тривимірного здоров'я

02 лютого 2021 в 11:25
 

За статистикою, 15% людей страждають певними захворюваннями, а 70% перебувають в передхворобливому стані. Більшість з нас поступово втрачає здоров'я, не дивлячись на те, що це спочатку вроджене право кожної людини. Здоров…

 
 

Турбота про печiнку - турбота про життя!

18 серпня 2020 в 10:15
 

Продукт корпорації Sigcess "Гепакомфорт-1" розроблений на основі теорії з давньокитайського медичного трактату "Хуанді Найцзін" та знаменитих рецептів традиційної китайської медицини. Для нього було відібрано найцінніші…

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create