Про Sigcess

Наше гасло: «Створювати прекрасний продукт, піклуватися про здоров'я людства»

 

Корпорація Sigcess (Шеншимін) - це велика диверсифікована транснаціональна компанія, яка займається розробкою, виробництвом і реалізацією оздоровчої продукції, а також медичних препаратів, косметичних продуктів та апаратури для оздоровления.

Пропонована нами низька ціна на біологічно активні речовини, препарати, засоби для профілактики і лікування - наслідок продуманої стратегії розвитку. Вся продукція має природне походження та проходять ретельну перевірку якості.

Основна мета корпорації - поділитися з усім світом досягненнями китайської культури оздоровлення!

Лідер компанії пан Лі Луцзи заклав потужну матеріальну основу для розвитку корпорації, але крім цього він зібрав команду топ-менеджерів з досвідом роботи у великих міжнародних і зарубіжних компаніях, найдосвідченіших маркетологів і видатних розробників.

Про продукцію Sigcess

Завдяки всім перевагам, які надає державна база охорони здоров'я Китаю, і задіяння наукових потужностей Китайського медичного університету та Шанхайського НДІ фармакології, кожен продукт Sigcess увібрав в себе квінтесенцію традиційної китайської медицини, мудрість багатотисячолітньої культури.

Серія оздоровчих харчових продуктів виробляється з використанням найсучасніших високих технологій виробництва. Продукція виготовляється з натуральних рослинних екстрактів і ефективно зміцнює здоров'я людини в передхворобливому стані. Вона заповнила прогалину, що існувала на світовому ринку продуктів даного виду і, вступивши на ринок, отримала захоплені відгуки багатьох споживачів.

У міру стрімкого глобального розвитку, Корпорація Sigcess, застосовуючи міжнародну стратегію, стратегії диверсифікації та глобального брендингу, розробила і вивела на ринок шість серій продукції. 

Мета Корпорації Sigcess - бути в ряду провідних світових брендів в області здоров'я, стати найвпливовішим глобальним постачальником продуктів здоров'я в Китаї і в усьому світі.Головний офiс корпорацii Sigcess розташований на територiї державної бази охорони здоров’я КНР у науково-технiчному парку Шеншимiн. Це найбiльший виробник та постачальник продуктiв здоров’я з усiх підприємств державноi бази охорони здоров’я. Сюди входить центр мiжнародного управлiння, мiжнародний центр электронної комерцiї та вiдповiдаючий мiжнародному стандарту GMP центр розробки, виробництва та дослiдження продукцiї.

 

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Новини: тільки актуальне!

Настав час зміцнити імунітет! Король Кордiцепс - те, що Вам потрібно!
05 жовтня 2018 в 11:00

Ключовою причиною виникнення більш ніж 80% захворювань є зниження імунітету. Щоб холодна пора року викликала тільки позитивні емоції потрібно допомагати своєму організму, зміцнюючи його.Сьогодні особливо актуальним препаратом…

 
Гепакомфорт-1 - потужний захист печінки від токсинів
27 червня 2018 в 14:00

Сучасне життя та навколишнє середовище призводять до все більшій кількості токсинів. З плином часу, ступінь концентрації їх в печінці зростає. Тому вона особливо потребує «технічного обслуговування» і догляду.Препарат «Гепакомфорт-1»…

 

Офіційний веб-сайт

Корпорація Sigcess: секрети китайського оздоровлення

Корпорація Sigcess: секрети китайського оздоровлення

 
 

Зв'яжіться з нами!

Сигсесс - Найкраще, що може дати природа для здоров'я людини!
(основний офіс)

Україна, Київська, Київ, вул. Антоновича, будинок 172
  • +38 (097) 180-28-XX

Статті компанії

Чиста кров та міцне здоров’я, як в молоді роки - препарат «Чисте серце»!

12 березня 2018 в 16:00
 

В організмі людини 60 трильйонів клітин, поживні речовини та кисень для яких поставляється завдяки крові. Можна сказати, що кров годує всі клітини нашого тіла. Але якщо кров забруднена, то це призводить до різноманітних…

 
 

Король Кордiцепс на вартi Вашого здоров’я!

16 грудня 2017 в 15:00
 

З найдавнiших часiв Кордiцепс китайський вважався визнаним "Iмператором" серед найцiннiших природних лiкарських препаратiв традицiйноi китайськоi медицини як тонiзуючий засiб, випередивши навiть женьшень i панти. Iсторiя…

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create